Chang Phurk in Asten

Chang Phurk
Emmastraat 38
5721HC Asten
Telefoon: 0493 - 689709

Klanten geven dit restaurant een score van: 63% uit 100 na 0 beoordelingen.*
Zij betaalden gemiddeld: € 35 per persoon alles inclusief.*

Prijs menu vanaf: € 24.5

Bij Chang Phurk kunt u Thais eten. Chang Phurk is gevestigd aan de Emmastraat te Asten. U kunt gezellig in dit restaurant eten. U kunt hier ook Thais eten afhalen. Chang Phurk bezorgt ook. Daarnaast kunt u hier terecht voor catering. Vegetariers kunnen hier ook iets op de menukaart vinden. Dit restaurant biedt plaats aan 28 gasten. Parkeermogelijkheden: Ja; gebruik van Aldi-parkeerplaats.

Bijzonderheden:

Ook afhalen. Het afhaalcentrum is geopend van dinsdag t/m zondag van 17:00 uur tot 21:00 uur.

Meer informatie over Chang Phurk:

Wij heten u van harte welkom in ons Thaise restaurant en afhaalcentrum.

De betekenis van de naam van ons restaurant in het Nederlands luidt 'Witte Olifant '.

Deze olifant komt in Thailand vrijwel niet meer voor.
In de loop der eeuwen is hij uitgegroeid tot een Heilig statussymbool, welke alleen bereden mocht worden door de Koning en Koningin van Thailand.

De keuze voor dit statussymbool als naam van ons restaurant is om een eerbetoon te brengen aan de witte olifant en het koningshuis van Thailand.

Wij willen u een aangenaam en smakelijk verblijf in Thaise sferen toewensen.

Openingstijden รก la carte restaurant

Dinsdag t/m donderdag
17.00 uur tot 22.00 uur

Vrijdag t/m zondag
17.00 uur tot 23.00 uur

Openingstijden afhaalcentrum

Dinsdag t/m zondag
16.00 uur tot 21.00 uur

Wanneer er een enorme toeloop in ons restaurant-gedeelte is, zal er, om lange wachttijden in het weekend voor het afhaalcentrum te voorkomen, worden aangegeven hoe lang het duurt tot het afhaalgerecht klaar is om te worden meegenomen.

Openingstijden:

Maandag:
Dinsdag:17.00 - 22.00
Woensdag:17.00 - 22.00
Donderdag:17.00 - 22.00
Vrijdag:17.00 - 23.00
Zaterdag:17.00 - 23.00
Zondag:17.00 - 23.00

* berekend uit beoordelingen op MeerMensen.NL